IMG-20200215-WA0024

تقدیر علمای دین از پولیس فاریاب

محمدجان آریا

15 February 2020

ده‌ها تن از علمای دین در شهر میمنه مرکز ولایت فاریاب از کارکرد پولیس مبازه با مواد مخدر فرماندهی امنیه این ولایت تقدیر به عمل آوردند.

به گزارش دفتر مطبوعاتی قومندانی امنیه ولایت فاریاب ده‌ها تن از عالمان دین در سالن کنفراس ریاست حج و اوقاف ولایت گردهم آمده و از کارکرد‌ها و فعالیت‌های پولیس فاریاب سپاس‌گزاری نمودند.

تعدادی از عالمان دین گفته‌اند که ایستادگی و مبارزۀ پولیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی امنیه فاریاب در مقابل قاچاق‌بران و فروشندگان مواد مخدر ستوده‌نیست و آن‌ها از این اقدام پولیس حمایت می‌کنند.

احمد شاه ملنگ مدیر مبارزه با مواد مخدر قوماندانی امنیه فاریاب از حمایت علمای دینی این ولایت ابراز خرسندی نموده گفت، تشویق و حمایت شما بزرگواران بیشتر از پیش حب وطن و خدمتگزاری را در قلوب‌مان جاری می‌کند و هیچ‌ وقت برای فروشندگان و قاچاقبران مواد مخدر اجازه نمی‌دهیم تا جوانان و هموطنان ما را به مواد مخدر آغشته سازند.

در اخیر از سوی علمای دینی فاریاب یک قطعه تقدیر نامه و یک سوب چپن بطور عنعنه به مدیر مبارزه با مواد مخدر اهدا گردید.

یک منبع امنیتی از پولیس به خبرگزاری نشانه می‌گوید که در سال جاری یک تُن مواد مخدر کشف و ضبط گردیده و همچنان در پیوند به فروش و قاچاق‌ مواد مخدر 178 تن توسط پلیس بازداشت شده‌اند.