قرعه کشی فوتبال دختران

رقابت‌های فصل چهارم لیگ برتر فوتبال بانوان تا پنج روز دیگر آغاز می‌شود 

محمدجان آریا

01 October 2020

قرعه‌کشی فصل چهارم لیگ بر‌تر فوتبال بانوان با شرکت شش تیم در دو گروه انجام شد. قرار است رقابت‌های این دَور فوتبال بانوان تا پنچ روز دیگر آغاز شود.

فدراسیون فوتبال کشور با نشر خبرنامه‌یی در برگۀ فیس‌بوکش اعلام کرده است که تیم‌های فوتبال بانوان هرات، بلخ، بامیان، جوزجان، کابل و غور در دو گروه با هم رقابت می‌کنند. بر اساس این خبرنامه، در گروه نخست تیم‌های هرات، بامیان و جوزجان و در گروه دوم تیم‌های کابل، بلخ و غور با هم رقابت خواهند کرد.

طبق برنامۀ فدراسیون فوتبال کشور، قرار است فصل چهارم این دور رقابت‌ها تا پنج روز دیگر (چهارشنبه، پانزدهم میزان) میان تیم‌های بامیان و هرات آغاز شود. در خبرنامۀ فدراسیون فوتبال کشور آمده است که برترین‌های این دور بازی‌های لیگ برتر بانوان، جوایز نقدی نیز دریافت خواهند کرد. آرزو رحیمی، مسوول کمیتۀ فوتبال بانوان فدراسیون فوتبال می‌گوید که تیم‌های غور و جوزجان برای نخستین‌ بار در این دور رقابت‌ها شرکت کرده‌اند.

فصل چهارم لیگ برتر فوتبال افغانستان در حالی آغاز می‌شود که هنوز هم تیم‌های فوتبال بانوان در ولایت‌های دوردست از امکانات ورزشی مناسب و مربیان با تجربه برخوردار نیستند.